Voorzitter

Hanneke Dijkhuis

Email: voorzitter@uranymus.nl
Taken: Algemene Zaken, Algemene Contacten
Commissies: Nikcom, Enquentecom
Overig: contactpersoon HU, draaiboeken, instagram

Algemeen 
De voorzitter van de vereniging zit de Algemene Leden Vergadering voor en onderhoud de contacten met externe verenigingen. Daarnaast coördineert zij het bestuur.

Vice-Voorzitter

Quirine van Schilfgaarde

Email: vice-voorzitter@uranymus.nl
Taken: Algemene Zaken, Kampen, Jaarrooster
Commissies: Reiscom, Zeilcom
Overig: open dagen, matchingsdag, facebook, ouder informatie dagen

Algemeen
De vice-voorzitter is de plaatsvervangend voorzitter indien de voorzitter niet aanwezig is. Hij is daarnaast de hoofdverantwoordelijke voor onze kampen en de wintersport.

Commissaris-Extern

Rachelle Granneman

Email: commissaris-extern@uranymus.nl
Taken:  Acquisitie, Externe Contacten, Verhuurbeleid
Commissies: Techcom, HardcomLustrumcom
Overig: site, opslaghok, IR 

Algemeen
De Commissaris-Extern is verantwoordelijk voor het opzetten en onderhouden van contacten met externe bedrijven en verenigingen. Het verkoop en verhuurbeleid.

Secretaris

Lianne Beek

Email: secretaris@uranymus.nl
Taken: Notuleren, Ledenbestand
Commissies: Feestcom, Actionmancom, Sportcom
Overig: promotie op Hogeschool Utrecht

Algemeen
Het verzenden van berichten naar leden en reünisten. Ook is zij aangewezen als de vertrouwenspersoon van Uranymus.

Penningmeester

Shannan Vollebregt

Email: penningmeester@uranymus.nl
Taken: Fiscaat, Verzekeringen
Commissies: Musjecom
Overig: archief, drive beheer

Algemeen
De Penningmeester verzorgt de verenigingsboekhouding en is daarmee ook de eindverantwoordelijke voor de boekhouding van de verschillende commissies. Ook verzorgt zij het innen van contributie van de leden en de verzekeringen.

Algemeen Bestuurslid

Milou van IJken

Email: algemeen-bestuurslid@uranymus.nl
Taken: Baronderhoud en -beleid, Educatie
Commissies: Educom, axiecom
Overig: carieredag, GOC


Algemeen

Het algemeen bestuurslid gaat over de communicatie richting de stichting. De educatieve activiteiten van Uranymus binnen de Hogeschool Utrecht. En het bijlesprogramma van Uranymus.