Het 39e bestuur der V.V.S. Uranymus

Voorzitter

Daniëlle de Bont

Email: voorzitter@uranymus.nl
Taken: Algemene Zaken, Algemene Contacten
Commissies: @x!ecom

Algemeen 
De voorzitter van de vereniging zit de Algemene Leden Vergadering voor en onderhoud de contacten met externe verenigingen. Daarnaast coördineert zij het bestuur.

Vice-Voorzitter

Sam Dijkhuizen

Email: vice-voorzitter@uranymus.nl
Taken: Algemene Zaken, Kampen, Jaarrooster
Commissies: Actionmancom, Techcom, Hardcom, Zeilcom

Algemeen
De vice-voorzitter is de plaatsvervangend voorzitter indien de voorzitter niet aanwezig is. Hij is daarnaast de hoofdverantwoordelijke voor onze kampen en de wintersport.

Commissaris-Extern

Rinske Tijmstra

Email: commissaris-extern@uranymus.nl
Taken:  Acquisitie, Externe Contacten, Verhuurbeleid
Commissies: Sportcom

Algemeen
De Commissaris-Extern is verantwoordelijk voor het opzetten en onderhouden van contacten met externe bedrijven en verenigingen. Het verkoop en verhuurbeleid.

Secretaris

Zenzi Matla

Email: secretaris@uranymus.nl
Taken: Notuleren, Ledenbestand
Commissies: Enquêtecom, Feestcom, Reiscom

Algemeen
Het verzenden van berichten naar leden en reünisten. Ook is zij aangewezen als de vertrouwenspersoon van Uranymus.

Penningmeester

Shannan Vollebregt

Email: penningmeester@uranymus.nl
Taken: Fiscaat, Verzekeringen
Commissies: Nikcom, Musjecom

Algemeen
De Penningmeester verzorgt de verenigingsboekhouding en is daarmee ook de eindverantwoordelijke voor de boekhouding van de verschillende commissies. Ook verzorgt zij het innen van contributie van de leden en de verzekeringen.

Algemeen Bestuurslid

Irene Schimmel

Email: algemeen-bestuurslid@uranymus.nl
Taken: Baronderhoud en -beleid, Educatie
Commissies: Barcom, Educom, Carièredag

Algemeen
Het algemeen bestuurslid gaat over de communicatie richting de stichting. De educatieve activiteiten van Uranymus binnen de Hogeschool Utrecht. En het bijlesprogramma van Uranymus.